Tag Archives: TV

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα από 13/10 ως 20/10


ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10

Φόρμουλα 1,γκραν πρι Ν. Κορέας (δοκιμαστικά), 07.50, ΟΤΕ Sport 1

Τουρνουά Τένις (Σανγκάι), 11.30 και 15.00, nova 1

Λιχτενστάιν – Λιθουανία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 16.00, ΟΤΕ Sport 1 (Μ)

Βουλγαρία – Δανία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 16.30, ΟΤΕ Sport 2 (Μ)

Τόνο Καλίπο – Μόντενα, βόλεϊ (πρωτάθλημα Ιταλίας), 18.30, ΟΤΕ Sport 2

Ποσειδών Λουτρακίου – ΑΕΚ, χάντμπολ, (Α1 ανδρών), 19.00, ΟΤΕ Sport 3

Γαλλία – Ιαπωνία, ποδόσφαιρο (φιλικός αγώνας), 20.00, ΟΤΕ Sport 1 (Μ)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10

Φόρμουλα 1, γκραν πρι Ν. Κορέας, 08.45, ΟΤΕ Sport 1 και 15.00, Alpha (Μ)

Τουρνουά Τένις(Σανγκάι – τελικός), 11.30, nova 1

ΠΑΟΚ – Ηρακλής, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 18.00, nova 3

Τσεντεβίτα – Ερυθρός Αστέρας, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 18.00, ΟΤΕ Sport 2

Βερόνα – Αντρεόλι Λατίνα, βόλεϊ (πρωτάθλημα Ιταλίας), 18.30, ΟΤΕ Sport HD

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 19.00, ΝΕΤ

Πιερικός – Εργοτέλης, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ Sport 1

Κρκα – Τσιμπόνα, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 19.00, ΟΤΕ Sport 3

Ρεάλ Μαδρίτης – Φουενλαμπράδα, μπάσκετ (πρωτάθλημα Ισπανίας), 20.00, ΟΤΕ Sport 2

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/10

Τουρνουά Τένις(Μόσχα), 12.00 και 17.30, EuroSport

Αρης – Παναθηναϊκός, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 18.45, ΝΕΤ

Παναιτωλικός – Λάρισα, ποδόσφαιρο (Β΄ Εθνική), 19.00, ΟΤΕ Sport 1

Παναθηναϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης, βόλεϊ (Α1 ανδρών), 19.00, nova 3

Ζαντάρ – Ουνιόν Ολίμπια, μπάσκετ (Αδριατική Λίγκα), 21.30, ΟΤΕ Sport 3

 

 

ΤΡΙΤΗ 16/10

Τουρνουά Τένις (Μόσχα), 12.00 και 19.30, EuroSport

Ιράκ – Αυστραλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 17.15, EuroSport

Λετονία – Λιχτενστάιν, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 20.00, ΟΤΕ Sport 2

Βοσνία/Ερζεγοβίνη – Λιθουανία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 21.00, ΟΤΕ Sport 3

Σλοβακία – Ελλάδα, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 21.30, Mega και ΟΤΕ Sport 1

Πολωνία – Αγγλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 22.00, ΟΤΕ Sport 2

Κροατία – Ουαλία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 23.00, ΟΤΕ Sport 3 (Μ)

Τσεχία – Βουλγαρία, ποδόσφαιρο (προκριματικός Μουντιάλ 2014), 00.05, ΟΤΕ Sport 1 (Μ)

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10

Τουρνουά Τένις(Μόσχα), 12.00, EuroSport

Πρόκομ – Ουνικάχα Μάλαγα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.45, nova 3

Σπόρτινγκ Χιχόν – Μιράντες, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ Sport 1

Σαμπαντέλ – Κόρντομπα, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ Sport 2

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 18/10

Τουρνουά Τένις(Μόσχα), 12.00 και 19.30, EuroSport

Λιέτουβος Ρίτας – Μπαρτσελόνα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.30, nova 3

Μπάμπεργκ – Μπεσίκτας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 7

Παρτιζάν – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 1

Αλμπα Βερολίνου – Ελαν Σαλόν, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 4

Παναθηναϊκός – Καντού, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.00, ΕΤ1

Μακάμπι Τελ Αβίβ – Σιένα, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 22.05, nova 3

Λας Πάλμας – Σανταντέρ, ποδόσφαιρο (Κύπελλο Ισπανίας), 22.00, ΟΤΕ Sport 1

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/10

Moto GP(Μαλαισία), 09.05, ΟΤΕ Sport 2

Τουρνουά Τένις (Μόσχα), 12.00, EuroSport

Χίμκι – Ρεάλ Μαδρίτης, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 19.30, nova 4

Καϊζερσλάουτερν – Σαντχάουζεν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 2

Αναντολού Εφές- Ολυμπιακός, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 20.00, nova 3

Κάχα Λαμποράλ – Ζαλγκίρις, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.30, nova 7

Χοφενχάιμ – Γκρόιτερ Φιρτ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 21.30, ΟΤΕ Sport 2

Ουνιόν Ολίμπια – Φενέρμπαχτσε, μπάσκετ (Ευρωλίγκα ανδρών), 21.45, nova 4

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10

Moto GP(Μαλαισία), 08.50, ΟΤΕ Sport 2

Τουρνουά Τένις (Μόσχα), 12.00, EuroSport

Ντιναμό Δρέσδης – Μπραουνσβάιγκ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Β΄ Γερμανίας), 14.00, ΟΤΕ Sport 2

Τότεναμ – Τσέλσι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 14.45, nova 1

Πανελευσινιακός – Καβάλα, μπάσκετ (Α1 ανδρών), 16.00, ΝΕΤ

Ντόρτμουντ – Σάλκε, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 1

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπάγερν Μονάχου, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 16.30, ΟΤΕ Sport 2

Πανιώνιος – Κέρκυρα, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 2

Ολυμπιακός – Ξάνθη, ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 17.15, nova 4

Βουλιαγμένη – Σχούρμαν, πόλο (Τσάμπιονς Λιγκ), 17.45, ΟΤΕ Sport 3

Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 1

Γιουβέντους – Νάπολι, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 19.00, ΟΤΕ Sport 2

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ,ποδόσφαιρο (Α΄ Εθνική), 19.30, nova 1

Νόριτς – Αρσεναλ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Αγγλίας), 19.30, nova 2

Βέρντερ Βρέμης – Γκλάντμπαχ, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Γερμανίας), 19.30, ΟΤΕ Sport 3

Βαλένθια – Αθλέτικ Μπιλμπάο, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 21.00, ΟΤΕ Sport 1

Λάτσιο – Μίλαν, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ιταλίας), 21.45, ΟΤΕ Sport 2

Λα Κορούνια – Μπαρτσελόνα, ποδόσφαιρο (πρωτάθλημα Ισπανίας), 23.00, ΟΤΕ Sport 1